mavi abiye kıyafet

2014 Abiye Elbiseler

Özel gecelerin vazgeçilmezi olan elbiseler, bayanlar için ayrı bir önem taşımaktadır. Normal zamanlarda da bayanlar elbise giymekten genelde hoşlanır. Gerek rahat olması gerek sıcak günlerde serin tutması gerekse kadınlığın bir nevi sembolü olması, elbiselerin modada daha ayrı tutulmasına ve kategorilere ayrılmasına sebep olmuştur. Öyle ki günlük hayatta giyilen elbiseler ayrı, iş hayatında giyilen elbiseler ayrı ve özel günlerde giyilen abiye elbiseler ayrı ayrı tasarlanarak sunulmaktadır.

mavi abiye kıyafet abiye elbise 2014 abiye elbiseler bu sezon

abiye elbiseler abiye modelleri 2014 abiye nişan elbisesi

 

2014 Abiye elbise modelleri de, geçtiğimiz yıllardaki değişime uyum sağlamıştır. Özellikle son yıllarda gerek abiyede gerek günlük hayatta giyilecek elbiselerde önü kısa arkası uzun elbise modası çıkmıştır. Bu sene de bu moda bir nebze olsun devam edecek fakat buna yenilikler de eklenecektir. 2014 abiye elbise modellerinde önü kısa ve arkası uzun olan elbiseler, rengarenk gökkuşağı tonları kullanılarak satışa sunulacak.

abiyeler bej abiye kıyafet güzel abiye kıyafetler

mini abiyeler Abiye Modelleri

Düz renkler bir yana bırakılacak ve şifon kumaş kullanılarak uçuş uçuş etekleri olan gökkuşağı elbiseler, bayanların gözdesi olmaya hak kazanacak. Bunun yanı sır 2014 abiye elbiselerde prenses modeli de ön plana çıkacak. Gelinlik modellerini andıran prenses model elbiseler, bayanların üzerinde özellikle ince bele sahip bayanlarda prenses gibi hissettirecek.

parlak abiyeler sarı abiyeler siyah abiye kıyafetler

siyah ve şık abiye elbise şık abieyler bu sezon şık abiye kıyafet

2014 Abiye elbiselerin en çok tercih edilen renkleri ise genelde koyu tonlar olacak. Örneğin mavi yerine çivit ve gece mavisi tercih edilirken, kırmızı yerine bordo tercih edilenler arasında yerini alacak.

şık abiyeler 2014 yeşil abiye elbise yırtmaçlı abiye kıyafet

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir