vişne çürüğü büyük beden

2014 büyük beden modası, yepyeni kıyafetler ve renklerle sezona merhaba dedi. Büyük Beden Kıyafet
Büyük Beden Kıyafet; small, medium, large ve Xlarge’tan farklı olarak maalesef daha az çeşide sahip olan bedenlerdir. Bu bedenler piyasada kolaylıkla bulunurken, biraz daha büyük bedenlerin bulunmasında zorluk yaşanabilmektedir. Ancak bayanların bazıları fazla kilolarından şikayet etmez ve büyük beden kıyafet almak ister. Ya da fazla kilolarından kurtulana kadar büyük bedene ihtiyaç duyar.

Moda tasarımcıları kilolu bayanları düşünerek de bazı tasarımlar hazırlamış ve piyasaya sunmuşlardır. 2014 büyük beden modasında genelde absürt durmayacak kıyafetlerin yer aldığını söyleyebiliriz. Çünkü zaten 2013 itibari ile salaş kesim kıyafetler moda olmaya başladı ve bu da fazla kilolu bayanlar için adeta kurtarıcı bir moda oldu. Büyük bedenler daha kolay bulunabilir hale geldi. Çünkü bol kesimin hakim olduğu kıyafetler hem zayıf bayanlar için hem de kilolu bayanlar için tercih edilebilir hale geldi. Büyük Beden Kıyafet modasında en çok dikkat çeken kıyafetler, bol kesimli gömleklerdir. Fazla kiloların kapanması için özellikle büyük bedenlerde koyu tonlar kullanılmıştır. Uzun çizgili trençkotlar da büyük bedenlerde yer alan diğer kıyafetlerdir ve fazla kiloları kapatmak için oldukça ideal; hem yazlık hem de baharlık seçimler olacaktır.

2014 Büyük beden modası, pantolonlar için de aynı kuralı taşımaktadır. Salaş kesim sayesinde bol kesim pantolonlar üretilmekte ve satılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir