2015 Aksesuar Modası resimleri

2015 aksesuar modası içinde birbirinden farklı takı modelleri yer almaktadır. Şal ve broşlardan tutun kolye ve bileklik modellerine kadar her alanda geniş bir yenilik söz konusudur. Özellikle sonbahar mevsimi için tercih edeceğiniz şallarınız için de ayrı bir kreasyon oluşturulmuştur. Poşet mendil ve kemer çeşitlerinin de yoğun olduğu aksesuar modelleri bu sezon kadınların beğenisini bir hayli toplamıştır. Tabi sadece bu modellerle sezonun genel özeti yapılamaz. Bu nedenle yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

2015 aksesuar modası içinde en popüler olan modeller kolye çeşitleridir. Otantik ve yaprak desenleriyle karşımıza çıkan kolyeler her zevke uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca geometrik desenli ya da salaş boncuklu kolye modellerini de bu sezonda rahatlıkla kullanabilirsiniz. El yapımı takıların tanı sıra klasik kolyeleri de resmi toplantılarda tercih edebilirsiniz. Renkli tüylerin ve incilerin egemen olduğu kolye çeşitleri de bu sene oldukça trend haline gelmiştir. Geçtiğimiz sezonlara baktığımızda daha tek düze aksesuarların ağırlıkta olduğu görülürken, bu sezon tasarımlarda ciddi bir farklılığa gidildiği de görülmektedir. Diğerlerine nazaran daha ön plana çıkan bazı ana renklerden de söz edelim. Aksesuarların sürekli olarak renkli modellerden oluştuğunu düşünenlerin yanlış bir fikre kapıldığını söyleyebiliriz. Bu senenin rengi haki ve fuşya. Bu iki renk biraz daha ağırlıklı olarak sezon için belirgin olmuş.

 

2015 aksesuar modası arasında küpe ve bileklik çeşitleri için farklı bir kreasyon hazırlanmıştır. Daha avize küpelerin hâkim olduğu bu kreasyonda önemli taşlardan yapılan takılar dikkat çekmektedir. Antik çağı andıran bileklik ve küpelerinizi çok şık bir görünüm sergilemek için elegan mekânlarda tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanmanız için üretilen çiçek desenli bilezikler de bu sezonda vitrinlerde yer almayı başarmıştır. Gece yaşamınızda tercih edeceğiniz kalın zincirler ya da kristal taşlı ve boncuklu bilekliklerde bu kreasyonda bir hayli iddialıdır. Aksesuarların elbiseler için tartışmasız önemli destekleyiciler olması, çok daha üzerinde durulması gereken bir konu haline gelmesini sağladı. Seçim sırasında acele etmek ya da uygun olmayan renklerde aksesuar seçmek, yanlış bir karar olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir