2015 sezonu duvaklar

2015 duvak modelleri arasında birbirinden farklı modeller ve çeşitler bulunmaktadır. Her mevsime ve sezona uygun olarak tasarlanan bu modeller kadınların beğenisini toplamayı başarmıştır. 2015 duvak modelleri kreasyonunda ise en çok popüler olan model şemsiyeli duvak modelidir. Her gelinlik modeline uygun olarak düzenlenen bu modelin yanı sıra kuş kafesli duvak modelini de tercih edebilirsiniz. Özellikle kısa saçlı kadınların tercih ettiği bu modeli uzun saçlarınız ile farklı şekilde kombin edebilirsiniz.

Duvak Modelleri Modası ve Öne Çıkanlar

Duvak modelleri modası ve öne çıkanlar hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli konu, birbirine benzeyen tasarımlar arasında seçim yapma zorunluluğunun giderek azaldığıdır. Yani her geçen sene daha fazla marka ve modelin, yepyeni tasarım ve ayrıntılarla karşımıza çıktığını görüyoruz.

2015 duvak modelleri içinde yer alan bir diğer model ise romantik uzun duvaklardır. Genellikle kuyruklu gelinlik modelleri ile bütünleşen bu modelin fırfırlı çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca İspanyol duvak olarak bilinen duvak çeşidi de bu sezon bir hayli ön plandadır.

Duvak Modellerinde Diğer Ayrıntılar

Duvak modellerinde yukarıda saydıklarımızın dışında, yeni trendlere uygun olan tasarımlara rastlanabiliyor. Hem “no name” diye tabir edilen ve fazla bilinmeyen markaların modelleri hem de tanınan ve ürünleri daha pahalı olan markaların tasarımları, göz alıcı olabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, seçim sırasında karar verilirken, önceliklerin belirlenmesi olacaktır. Buna uygun seçim, daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Gelelim daha fazla ön planda olan trend ve spesif modellere. Yüzü örten duvak modelleri de 2015 duvak modelleri içinde yer alan modeller arasındadır. Bu sezon oldukça trend haline gelen bu modellerin yanı sıra taçlarla süslenen kabarık duvak modelleri de kadınların beğenisini toplayan modellerdendir. Aynı zamanda dantelli duvaklar da ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan modellerin başında gelmektedir. Özellikle dantelli gelinlik modelleriyle kullanılan bu modelin çiçekli ve pul işlemeli çeşitleri de mevcuttur. Eski zamanları andıran tül detaylı duvak modelleri de bu sezon oldukça iddialı. Çok değişik modellerde duvaklara bu tür mağazalardan kolaylıkla bakabilir ve zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir