2015 Gelinlik Modelleri resimleri

2015 gelinlik modelleri içinde en çok popüler olan model prenses gelinliklerdir. Her genç kızın hayallerinde yer alan bu model farklı renk seçenekleri ile karşınızda yer almaktadır. Nerdeyse tüm gelin adaylarının beğenisini kazanan bu model bu sezonda da bir hayli ön planda olmayı başarmıştır. Özellikle kırık beyaz prenses gelinlikler vitrinlerde geniş yer kaplamaktadır. Sırt ve göğüs dekoltesiyle canlandırılan prenses gelinliklere alternatif olarak farklı kabarık gelinlikler de tasarlanmıştır.

Dantelli Gelinlik Modası

Dantelli gelinlikler 2015 gelinlik modelleri arasında yer alan bir diğer modeldir. Gelinlik modelleri modası bu sezonun trendleri açısından daha keskin bir geçişle karşımıza çıktı. Gelinlik modellerinin her sene bazı değişimleri olsa da bu sezon için daha çok yenilik sıralanabilir. Hem gelinliklerin etek kısmında hem de üst bölümde yer alan bu değişiklikler, genel uyumun korunması konusunda da ayrıntılı düşünülmüş.
Birçok kıyafet seçeneğine yansıyan dantel detaylar gelinlik modellerini de etkisi altına almayı başarmıştır. Gelinliğin üst ve etek kısımlarında ayrı ayrı işlenen dantel işlemeler gelinlik modellerine farklı bir görünüm kazandırmıştır. Ayrıca incilerle bezenen bu modeller sonbahar mevsimine uygun olarak tasarlanmıştır.

Kır Düğünlerinde Dantel Tercihi

Kır düğünleri için de yine dantelli modellerin, daha şık ve etkileyici tasarımlarla kendisini gösterdiğini görmekteyiz. Hem uzun kollu modeller hem de kısa kollu olanlar, güpür detaylarıyla estetik bir görüntünün ortaya çıkmasına zemin hazırlıyor. Daha kapalı ya da straplez tarz için düşünülmüş modellerde de önemli değişiklilere gidildiği göze çarpıyor.

Denizkızı ve balık etekli gelinlik modelleri de 2015 gelinlik modelleri içinde yer alan modeller arasındadır. Farklı bir görünüm kazanmanızı sağlayacak bu modeller özellikle kır düğünlerinde sizleri göz önüne taşıyacaktır. Drapeli gelinlik modelleri de bu sezonun trend gelinlikleri arasındadır. Bu sezonun gelinlik kreasyonlarında tesettürlü kadınlar için modellerde yer almaktadır. Özellikle uzun kollu olarak tasarlanan bu modellere kuyruklu gelinlik modelleri eşlik etmektedir. Aynı zamanda mini ve straplez olarak tasarlanan gelinlik çeşitleri de ünlü tasarımcıların imzasını taşımaktadır. Beğeni ile giyeceğiniz gelinlik modellerine uygun ayakkabı ve duvak modelleri de bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir