Kış Makyajı

Kadınlar her zaman bakımlı, şık ve güzel gözükmek ister. Her şey gibi moda da sürekli değişen bir olgu olduğundan kıyafetler kadar güzellik anlayışı ve makyaj tercihleri de değişiyor. 2015 kış makyaj trendlerinden bahsedecek olursak bu kış koyu renkli rujları hanımlarda sıkça göreceğiz. Bunun yanında fuşya ve pembe tonları da bu kışın en çok tercih edilen ruj renkleri arasında gösteriliyor. Moda olan bu renkler dışında, ten rengine göre makyajın önemini, de unutmamak gerekir. Sadece moda olduğu için kullanılabilecek olan renk ve uygulamaların iyi olmayan bir görüntüye zemin hazırlaması kaçınılmazdır.

Kış Makyajı

Kış Makyajı

2015 Ten Rengine Göre Kış Makyaj Trendleri

Esmer tenli ve gözlerini ortaya çıkartmak isteyen bayanlar dudaklarına daha soft, bej, dudak rengine yakın ve hafif renkler uygulamayı seviyor. Bu sezona uygun olan bu uygulamalarda, bu tarz ten rengi olan bayanların, böyle bir seçim yapması doğru olacaktır. Beyaz tenli bayanlar ise açık kırmızı tonlardaki rujları ve pembe tonlarını tercih etmelidir. Bu şekilde daha iyi bir görüntü ortaya çıkmış olacaktır. Bunun dışında çeşitli biçimde zevke göre sürülen eyelinerlar bu yılın vazgeçilmezlerinden olarak gösteriliyor.

2015 Kış Makyajında Öne Çıkanlar

Ağır makyajlar bu yıl fazla tercih edilmiyor. Daha çok doğal görünümlü makyajlar ilgi çekiyor. Göz makyajınızı ise göz renginize, teninize ve kıyafetinize göre seçmelisiniz. Bu yıl parlak renkler de çok ön planda gibi görünüyor. Far ve rujlarda özellikle ortaya çıkan parlak renk ve ışıltılar güzelliğinizin daha da öne çıkmasını bir yıldız gibi parlamanızı sağlıyor. Simler, ışıltılı ruj ve farlar, süsü, ışıltıyı ve giyinmeyi seven bayanların en gözdeleri olmaya devam ediyor. Bayanların en çok da kendilerini tanımasını ve kendilerine yakışanı tercih etmeleri gerekir. Kendinizi mutlu hissettiğiniz haliniz en güzel halinizdir. Kendi modanızı kendiniz yaratın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir