2015 saç modelleri

Saç modelinizi modaya uygun olarak kestiriyor ve boyatıyorsanız; önerilere göz atmanız gerekebilir. Aslında en uygunu kendinize yakışan renk ve modeldir ama kendi tarzınızı modayla uygun olarak harmanlayabilir; 2015 saç modellerine uygun bir model elde edebilirsiniz. 2015 saç modelleri arasında her zaman olduğu gibi kısa saçlar ve uzun saçlar olarak kategorilere ayırma söz konusu. Her iki tarzında kendine has detayları ve şık tarafları bulunuyor.

Uzun Saç Modelleri

Son günlerde adını sıkça duyduğunuz ombre akımı 2015 saç modellerinde kendini sıkça gösterecek. Uzun saç modellerinde, bakır ve bal rengi tonları çok moda. Ayrıca eğer uzun saçlara sahipseniz; kâkül de tercih edebilirsiniz. Saç renginiz açık tonlardaysa; kaşlarınızı bir ton koyu bırakarak sizde 2015 saç modelleri modasına uyum sağlayabilirsiniz. Açık renklerdeki saçların kullanımı zordur. Bunu bilerek ve kendinizi hazırlayarak boyama işlemine başlayın. Sonrasında giyiminize, makyajınıza özen göstermezseniz; hasta gibi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri

Kısa saç kesimlerinde renk seçeneğiniz daha fazla olacak. Eğer yakışıyorsa ve aklınızdan da kısa saç modeli geçiyorsa; 2015 saç modelleri arasında en çok moda olan saçlardan yana tercihinizi yapmış olursunuz. Kısa saçlarında kendi aralarında belli modelleri bulunuyor. Çok kısa ya da boyun kısmında kalan çeşitlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik dalgalı veya düz modellerden hangisini daha çok kullanıyorsanız; saçınızı buna göre kestirebilir, şekillendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir