çok şık 2015 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2015 topuklu ayakkabı modelleri kreasyonunda birçok ayakkabı seçeneği bulunmaktadır. İnce topuklu ayakkabı modellerinden kalın ve platform topuk ayakkabı modellerinin hepsini kapsayan bu kreasyonda her yaşa ve zevke uygun topuklu ayakkabı modeli yer almaktadır. Son zamanlarda moda olan stiletto topuklu ayakkabı bu sezon bir hayli trend haline gelmiştir. Bunlar arasında ise nispeten dikkat çekenler ise renklerdeki kombinler. Ayakkabıların hem çift renk hatta kimi zaman daha fazla kombinle karşımıza çıkıyor olması da üzerinde durulması gereken konulardan diyebiliriz. Kısaca söylemek gerekirse, bu senenin modası olan topuklu ayakkabılar oldukça farklı tarzları sunarken, klasik modellerde dahi keskin değişim çizgilerine rastlayabiliyoruz.

2015 Topuklu Ayakkabılardaki Değişim

Eski zamanlarda moda olan sivri burun ve gladyatör topuk ayakkabılar da 2015 topuklu ayakkabı modelleri kreasyonunda tekrar gün yüzüne çıkarılarak vitrinlerde yer almaya başlamıştır. Bilekten biten ve botie topuk ayakkabılar özellikle genç kadınların rağbetine uğramıştır. Geometrik desenlerden oluşan ilginç topuklu ayakkabılar ünlü modacıların defilelerini süsleyerek beğeninize sunulmuştur. Gece yaşamında rahatlıkla kullanmanız için zımba ve çivi işlemeli topuklu ayakkabılar dantel işlemeli ayakkabılara alternatif olarak oluşturulmuştur. Ayrıca yaprak ve çiçek desenli topuklu ayakkabılara da göz atabilirsiniz. Desenler tabi ki sadece çiçeklerle sınırlı değil. Çeşitli tasarımlarda olan desenlerin 2015 topuklu ayakkabı modasında kendisini oldukça hissettirdiği de gözden kaçmıyor. Bu açıdan da sezonun hem bol çeşit hem de daha farklı modellerle dolacağı ifade edilebilir.

2015 Farklı Tarz Topuklu Ayakkabılar

Transparan detaylı topuklular 2015 topuklu ayakkabı modelleri arasında yer alan bir diğer modeldir. Bu ayakkabıların yanı sıra bu sezon popüler olan modeller arasında monokrom topuk ve şeffaf topuk ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Ancak topuklu ayakkabıyla yürüme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız dolgu topuk ya da platform topuk ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda metalik topukları da zevkinize bağlı olarak kullanabilirsiniz. Son olarak bu sezonun kreasyonu içinde yer alan tahta tabanlı ya da kafes detaylı topuklu ayakkabıları da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tüm bu saydığımız modeller, yeni trend tasarımlar karşınızda ve size seçim yapmak konusunda tatlı bir zorluk çıkaracağa benziyor.

 

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir