CT-140315-Ege-Akdeniz1-750

Akdeniz Turları İle Gemi Turuna Var mısınız?

Akdeniz turları ile gemi turuna var mısınız?

Gemi turları ile güzel bir tatil yaşamaya ne dersiniz? Eğer daha önce hiç denizlerin üzerinde uçsuz bucaksız bir tatil yapmadıysanız biçe bu yıl tam da sırası. Gemi turları ile kendinize ödül erecek ve sevdikleriniz ile yepyeni yerler görerek üstelik çok uygun fiyatlar ile lüks gemiler içinde tatil yapabileceksiniz. Gemi turları için geri sayım yapmaya başlamalı ve havaların en güzel olduğu zaman dilimlerinde güzel bir tura evet demelisiniz.

Akdeniz turları içinde şuanda sizlere aktif olarak sunulan 5 farklı turu Tatil Dükkanı adresinde bulabilirsiniz. Hepsi farklı rotalarda ya da daha uzun ve kısa süre aralıklarında gemi konforunu sizlere sunmaya başlıyorlar. Kalkış tarihlerini kendinize uydurarak çok güzel bir tatil planı yapabilir ve rotanız dâhilinde yepyeni ülkeler görebilirsiniz. Akdeniz turları ile örneğin Yunan adaları en iyi tercih olabilir. Örneğin 8 gün sürecek olan bir tura ne dersiniz? Akdeniz turları ile yakın yerleri görmek ve kendinize güzel bir plan yapmak için siteye giriş yaparak hem turun detaylarını görünüz hem de yerinizi ayırtmak için tüm aklınızda ki soruların cevabını bulun.

Nehir turları ise yine sevenleri için farklı bir tercih olacak. nehir turlarında örneğin DLX Nehir gemisi ile DouroQueen ileDouro Nehrini görebilirsiniz ve aynı zamanda Portekiz ve İspanya turunuzu tamamlayabilirsiniz. Nehir turları için farklı gemiler kullanılıyor ve yine oldukça konforlu ve lüks bir kullanım imkânı sunuyorlar. Nehir turları için de oldukça epey bir alternatifiniz var diyebiliriz. Tatildukkani.com adresinde 12 ayrı nehir turu sizleri bekliyor hangi turu isterseniz onu ayırtabilir ve gerekli olan evrakları ve işlemleri tamamlayarak tatil gününüzün gelmesini bekleyebilirsiniz. Nehir turları arasında hangi rotayı belirlemek isterseniz detayları inceleyebilir ve bazen 18 farklı period ile ya da bazen daha az 2 period ile dilediğiniz turu tercih edebilirsiniz. Bizce her yıl farklı bir rota ile görmediğiniz yerin de kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir