bayan mont modelleri

Montlar, soğuk kış günlerinde kullanılması zorunlu olan giyim ürünlerindendir. Vücut yapınıza göre ve giyim tarzınıza uygun olarak seçebileceğiniz mont modellerini, birçok markanın bayan mont reyonlarında görebilirsiniz.

Deri Bayan Mont Modelleri

Deri montlar bayanların çok tercih ettiği mont modellerindendir. Son zamanlarda yalnızca siyah ya da taba rengi ile sınırlı kalmayarak oldukça çeşitlenmişlerdir. Zımbalı, kürklü, kapitone işlemeli farklı modellerini piyasalarda görebilirsiniz. Kombinlerken kullandığınız kıyafetlerin türü, montun kullanım alanını belirler.

Şişme Bayan Mont Modelleri

Şişme bayan montlar, hem spor hem de klasik tarzlarda kullanılabildiği için herkesin dolabında mutlaka bulunması gerekir. Oldukça fazla renk çeşidine sahip şişme montlar, kemerlerle, kürklerle, ponpon detaylarıyla hareketlendirilmiş. Ayrıca hem uzun hem kısa hem de midi boyları bulunuyor. Şişme montlar daha çok zayıf bayanlar tarafından tercih edilmelidir. Zaten kilolu göstereceği için kilolu bayanlar şişme montlardan uzak durmalılar.

Kaşe Bayan Mont Modelleri

Kaşe malzeme genelde kabanlarda kullanır diye bilinir ancak artık montlarda da sıkça kullanılıyor ve çok yakışıyor. Kaban giymeden de şık bir görünüm verebilecek kaşe bayan montlar, günlük hayatta her alanda kullanılabilir. Daha sade ve tek renk olanları kış davetlerinde tercih edilebilir. Minik kemerler, kürk detayları ve ponponlarla hareketlendirilmiş; daha günlük tarzda olan bayan mont modelleri günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kaşe montların da şişme montlar gibi renk seçenekleri oldukça fazladır. Bayan mont fiyatları konusunda bir aralık vermek gerekirse; 80 tl ile 550 tl aralığı verilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir