bim-19-eylul-aktuel-katalogu-bimYde-bugun-neler-var-bimde-sok-indirim

Bimaktüel Ürünler Kataloğu

BİM A.Ş. uzun yıllardan beri faaliyetlerini sürdüren ve “toptan fiyatına perakende satış” sloganıyla yoluna devam eden bir mağazalar zinciridir. Müşterilerine temel tüketim ve gıda malzemelerini çok uygun fiyatlara hatta piyasadaki en mümkün olan en uygun fiyata sunan ve adeta sloganını gerçekleştiren nadir şirketlerden biridir. Müşteri memnuniyetine de oldukça önem verilmektedir. “Memnun kalmadığınız ürünü tartışmasız iade edebilirsiniz” sloganıyla da müşterilerinin memnuniyetine ne kadar önem verdiğini de göstermektedir.

Günümüzde tasarruf yapmak isteyen birçok insan var. Fakat tasarruf yapabilmek ise çok zor ve zahmetli bir iş. Bir ürün almak, aynı zamanda da tasarruf yapmak isteyen insanlar birçok mağaza ve market gezmekte, bütçelerine en uygun olan yerden alışveriş yapmaya çalışmaktalar. Bu da alışveriş yapacak kişilerin zamanlarını çok fazla harcamalarına ve yorulmalarına neden olmakta. Tüm bu zahmetin tek sebebi ise birazcık tasarruf yapabilmek. Fakat bu kadar yorulmadan ve zaman harcamadan da tasarruflu alışveriş yapabiliriz. Bunun yolu ise mağazaların ürün kataloglarını incelemekten geçiyor. Bim A.Ş. de Bimaktüel kataloğu ile bizlere indirimde olan ürünlerini rahatlıkla ulaştırmakta, sürpriz ürünlerini de bildirmektedir. Bu sayede de tasarruflu ve zahmetsiz alışverişlerimizi kolaylıkla yapabiliriz.

Bim A.Ş. her hafta yaptığı indirimlerle de müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Her hafta bazı ürünlerinde indirimler yapan şirket bu indirimleri de yayınladığı kataloglarla müşterilerine bildirmekte. Bimaktüel kataloğu sayesinde müşterilerine indirimleri çok kolay bir şekilde ulaştıran Bim, aynı zamanda sürpriz ürünleri de bu katalogda yayımlamaktadır. Yemek takımları, nevresim takımları, çocuklar için oyuncaklar, teknolojik ürünler gibi birçok sürpriz ürünle de müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Sınırlı sayıda olan bu ürünlerden haberdar olmak için de kataloglara göz gezdirmeniz yeterli olacaktır. Bimaktüel kataloglarına Bim mağazalarından ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden de ulaşabilmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir