boyundan askılı büyük beden gelinlik

Büyük beden gelinlik hakkında aradığınızı bulabileceğiniz bir içerik hazırlamaya çalıştık. Gelinlik giymek her genç kızın ilk hayalleri arasında yer alır mutlaka. Yıllar boyunca hayal ettiği gelinliği giymek için çoğu kişi kendine, yediklerine, vücuduna dikkat eder ama kimileri şanssızdır ve farklı nedenlerle de olsa kilo almış olunur. Günlük hayatında büyük beden giyinip; gelinlik giyilemez diye bir kural yok elbette. Hatta bazı gelinlik modellerinde düşündüğünüzün aksine büyük beden gelinlik kalıplarında daha güzel durabiliyor.

Tek Taraflı Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Omuz ve göğüs bölgelerinde kilo problemi yaşayan gelin adayları, tek omuz büyük beden gelinliklerle omuzlarındaki genişliğin kapanmasını sağlayabilirler. Üstelik bu tip gelinlikler genelde göğüs altından kabarmaya başladığı için göbek bölgesindeki kiloları da kapatmaya yardımcı olur.

Straplez Gelinlik Modelleri

Büyük beden kalıplara sahip kadınların genel olarak en çok çekindiği gelinlik modeli straplez gelinliklerdir. Oysakidüşünüldüğü kadar kötü bir görünüme sahip değiller. Bel hizasından kabaran büyük beden gelinlikmodellerini tercih ederseniz staplez gelinliklerde sorun yaşamazsınız. Ayrıca göğüs bölgenizdeki kilolardan şikâyetçiyseniz; dekoltesini çok vermemelisiniz.

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Kol ve omuz bölgenizden şikâyetiniz varsa; bu bölgeleri kapatarak çözüm bulabilirsiniz. Uzun kollu tercih edeceğiniz büyük beden gelinliğin genel kalıbı da önemlidir. Eğer göbek ve basen bölgelerinizden yana da çok içiniz rahat değilse; bele oturmayan, göğüsün hemen altından kabaran ve beli kemerle kesilmemiş modelleri tercih edebilirsiniz ama beliniz inceyse bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Taşlı ince kemerler kurtarıcı olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir