büyük çanta modelleri ve fiyatları

Büyük çanta modelleri genellikle günlük hayatta sıkça tercih edilir çünkü günlük hayatta bir bayanının yanında taşıması gereken ciddi sayıda malzeme vardır. Bir kadın rujsuz, deodorantsız, mendilsiz ve cüzdansız asla dışarı çıkmaz. Diğer tüm malzemeler herkesin kendi ihtiyaçlarına göre belirlenir ki çantasında ayakkabı taşıyanları bile görmek mümkündür. İşte böyle durumlarda imdada büyük çanta modelleri yetişiyor. Tabi bunu abartanlar ve devasa boyutlarda çanta kullananlarda yok değil. Ayrıca düşünülenin aksine portföy çantalardaki büyümeler sayesinde gece davetlerinde de büyük çanta kullanmak mümkün hale geldi.

Günlük Büyük Çanta Modelleri

Büyük çanta modellerinin de kendi aralarında çeşitliliği bulunuyor. Böylece rahatlığı hangi modelde buluyorsanız; o modelde büyük çantalardan edinebilirsiniz. Renk sınırlaması asla yok. Aradığınız hemen her renkte büyük çanta bulabilirsiniz. Bilekten takılan, omuza asılan ve yandan takılan modellerde, büyük çanta modellerinden bazıları. Büyük çantalar daha çok salaş giyim tarzına uygundur ama bir gömlek ve blazer ceketle bile kombin yapılabilir. Ayakkabı konusunda ise özgürsünüz. Topuklu, babet, çizme, bot bunlar tamamen çantadan ayrı olarak giyiminize göre tercih edeceğiniz çeşitler.

Büyük Portföy Çantalar

Büyük portföyler, elle tutuldukları için biraz rahatsızlık verebilir. Bu sebeple günlük tercih etmekten ziyade, toplantılarda, özel davetlerde tercih edilebilir. Deri en sık kullanılan materyaldir. Bunun dışında minik kemerler, zımbalar, boncuklar büyük çanta modellerinin en sık tercih edilen süsleme detaylarıdır.

Büyük çanta modelleri ve fiyatları hakkında ise marka çantaların daha pahalı olmasının fikrinden sıyrılarak, küçük de olsa bir araştıma yapmanızı öneririz. Bu sene nispten daha uygun fiyatlı markaların olduğunu görmekteyiz. Bayan çanta markaları konumuza da bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir