Zengin-Erkekler-Neden-Çekici-Gelir-758x380

ERKEKLERİN HANGİ DAVRANIŞLARI NEYİ ANLATIR

Derler ya hep kadınları anlamak mümkün değildir. Kadınların halini tavrını anlamak için kitap olasa da anlayabilsek. Benim bir yazı dikkatimi çekti sizlerle de paylaşmak istedim.

ERKEKLER ASLINDA NE ANLATMAK İSTİYOR?

  • Erkekler melodisi olmasa da , ıslık çalmayı çok sever. Bu hareketi anlamış değilim ama genelde her zaman çalarlar tabi ki ıslık çalmasını bilenler için geçerlidir. Belki aşka davet etmek içindir bilinmez ama kadınlar için ise dürüstçe konuşmayı romantizmi sevdiklerini unutmamaları gereklidir.
  • Erkekler bisiklet sürerken ellerini bırakmaya bayılır. Neden mi? Kollarıyla sıkı sıkı yapıştıkları gidonun ucunda sevimsiz gözükmeyip, şahane bir sürücü oldukları anlaşılsın diye tabii!!
  • Erkekler şekerleme veya fındık gibi taneli yiyecekleri havaya savurur ve ağzıyla tutmaya çalışır. ” Ne kadar atak ve ne kadar yetenekli” olduğunu göstermek erkeğin doğasında vardır. Kadınlar da genellikle bu tip hareketleri sevimli bulurmuş böyle hareketleri yapan erkeklere aşık olurlarmış. Birde kadınlara sormak lazım…
  • Erkekler anahtarlarını büyük bir deste halinde göstere göstere taşımaya bayılır. Bu şekilde bilinçaltında büyük bir arabaya veya eve sahip olduğu izlenimini vermeye çalışırmış.
  • Erkekler araç sürerken her daim telefonla konuşabilmesini sağlayan kablosuz aparatlar taşımasının nedeni, her an önemli bir görevi çağrılacak pilot ya da önemli bir yönetici edası takınmak istemesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir