gece elbiseleri 2015

Gece elbiseleri 2015 yılı için, önceki yıllara oranla birçok farklılık ile geliyor. Örneğin büyük ve kaba taşlar yerine daha zarif ve minik taşlardan oluşturulmuş üst kısımlar tasarlanmış. Göze batan bir diğer detay ise güpüler. Payetlerle ışıklandırılmış güpür detaylar, 2015 gece elbiselerinde çokça kullanılmış. Ayrıca saten ve şifon kumaşlı elbiselerden ziyade danteller ve transparan elbiseler daha ön planda.

Uzun Gece Elbiseleri

Uzun gece elbiselerinde altın işlemeler, payetli güpürler, minik taşlar ve dantelli kollar dikkati çekiyor. Eskisine oranla daha şık ve zarif bir yıl sizleri bekliyor. Siyahın daha çok görüldüğü kreasyonlar, 2015 yılının başlaması ile vitrinlerdeki yerini alacak. Kısa elbiselerde kullanılma şansı pek olmayan yırtmaçlar, uzun elbiselerde oldukça derin kullanılmış. Ayrıca kesim olarak balık etek formlarını sık sık görmeye hazır olun. Kapalı yakalar, v yakalar ve kayık yakalar gece elbiselerine şıklık katıyor. Gece elbiseleri 2015 için çok zarif bir yıl olacak. Uzun gece elbiselerini ince topuklu ayakkabılarla, transparan topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. 2015 gece elbiselerinin zarifliğine yakışır şekilde minik çantalar kullanmanız gerekir.

Kısa Gece Elbise Modelleri

Gece elbiseleri 2015 sezonunda kısa modeller için dantel yılı olacak gibi görünüyor. Bol bol kullanılmış danteller bunu açık şekilde gösteriyor. Ayrıca dikkat çeken diğer bir detayda omuzlara kadar düşen kayık yakalar. Diğer yaka kesimi de sporcu tipi yakalardan oluşuyor. Dantel dışında deri de kısa gece elbiselerinde ön planda. Buradan diğer gece elbiseleri modellerine bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir