Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri için sizlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz çok sayıda yeni modeli, aşağıda bulunan resim galerimizde paylaşmaya çalıştık. Gelinlik modelleri arasında değişik tasarımlar ve kesimler dikkatinizi çekecektir.

Yeni sezon gelinlik modelleri genel anlamda hem duvak hem de kuyruk bölümü bakımından yenilikler getiriyor. Bunun dışında güpür ve dantel detaylarının da öne çıktığını görmekteyiz. Klasik çizgilerin yerini daha farklı ve yeni çizgiler kısmen de olsa almışa benziyor.

Modern gelinlikler ve klasik gelinlikler için de örnekler ve resimleri sizler için galerimizde kullanarak, çok daha bol seçenek sunmak istedik. Gelinliklerin arasında renk bakımından beyaz tonları dışında bir de siyah gelinlik örneği ekledik. Her ne kadar beyaz gelinlik, bir gelinliğin simgesi olsa da farklı bir paylaşımın da fikir vereceğini düşündük. Bizlere hem sosyal medya aracılığıyla hem de sitemizdeki iletişim bölümlerinden ulaşarak, görüşlerinizi ve fikirlerinizi iletebilir ve çok daha iyi bir paylaşım alanı olmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir