botoks-nedir-nasil-yapilir

Kırışıklıklara Botoks İle Veda Edin

Kırışıklıklara botoks ile veda edin

Kırışıklık özellikle 30 yaşı geçti mi kişiye en fazla rahatsızlık veren ve görüntüsünden dolayı memnuniyetsizlik yaşatan görsel durumlardan biridir. Özellikle yavaş yavaş başlayan kırışıklık zaman içerisinde giderek artmaya başlar ve artık bir süre sonra kişi engellenemez kırışıklıklar ile karşılaşmış olur. Kırışıklık kremleri ya da bakımları her ne kadar piyasada çok aktif olarak satılıyor ve pahalı fiyatlara sunuluyor olsa da zaten istenilen bir başarıyı sunmayacağı kesin diyebiliriz. Dolaylısı ile sizlerde bizce önlemlerinizi daha erken yaşlarda almaya başlamalı ve müdahale ile kırışıklıklarınızdan kurtulmayı deniyor olmalısınız.

Alın kırışıklığı için en çok tercih edilen yöntemlerden biri elbette botoks uygulaması olacak. Alın kırışıklığı bazen yaş ile orantılı olarak değil, mimikleri çok kullanmak ile de orantılı olacak ve kendini gösterecektir. Alın kırışıklığı için botoks uygulaması yapılarak o çatık kaşlar yok olacak ve sürekli mimiklerinizde ortaya çıkan o yatay çizgiler gideriliyor olacak. Böylelikle ayna karşısında kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Herkes güzel ve bakımlı olmak ister. Doktor Mustafa Karataş bu sebeple kişiye özel tedavi yapmakta ve doğru botoks dozları ile hem doğal hem de istenilen sonuçları vermeye gayret etmekte ve bunu da başarmaktadır.

Göz çevresi kırışıklığı için de yine Doktor Mustafa Karataş ile görüşme yaparak daha doğrusu muayene olarak karar verilmesini sağlayabilirsiniz. Göz çevresi kırışıklığı içinde yapılacak uygulama sonrası o kaza ayakları yok olacak. Hatta bazı insanlar gülmeye ya da konuşmaya bile gerek kalmadan hemen kırışıklıkları ile fark edilmeye başlarlar. Bu durumlarda da yine etkili sevaplardan birine botoks koşacak ve gerekli doz ile yapıldığında doğal ve güzel görünmesi sağlanılıyor olacak. Göz çevresi kırışıklığı ve yüz hatlarınızda gerekli olan diğer kısımları belirlemek için Doktor Mustafa Karataş ile görüşün ve hemen kararınızı vererek yaklaşık 5 dakika içinde botoks uygulamasının yapılmasına kadar verin. Hafif bir kızarıklık ve şişlik olabilir ama bir iki gün içerisinde geçecek ve etkileri ise ortalama olarak 4 ile 6 ay arası devam ediyor olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir