Kredi-Kartı-Borcu-Sorgulama

Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Gün geçtikçe kullandığımız kredi kartları da hayatımızda ehemmiyetli bir bulunuyor. Nakit kullanmadan kredi kartı ile ödeme yapıyoruz ancak ay nihayetinde gelen ekstreye ne demeli?

Diyelim ki ekstre elinize erişmedi ne yapacaksınız? Endişelenmeyin hemen bankaya gittikçe kredi kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz. Aslında yerinizden kalkmanıza dahi gerek yok. O nasıl olur canım dediğinizi duyar gibiyim. Evet, oluyor nasıl mı?

Evvela kredi kartınıza ve bir internet irtibatına ihtiyacınız var. Yapabileceğiniz öncelikli şey elinizde bulunan kredi kartının bulunduğu bankanın sitesine girmek. Hemen peşinden borç sorgulama bölümüne gelin. Daha sonra sizi kredi kartınızın bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekran karşılayacaktır. Bulunan ekrana kredi kartınızda bulunan bilgileri tek tek ve eksiksiz bir biçimde girdikten sonra borcunuz kuruşu kuruşuna görünecektir. Daha sonra yapacağınız şey ise yalnızca borcunuzu ödemek.

Borcunuzu da yeniden havale yoluyla veya diğer kredi kartlarınızdan kolayca ödeyebilirsiniz.Bunun için de yerinizden kalkmanıza gerek yok.

Şayet rastgele bir internet irtibatınız yok ise endişelenmeyin telefon ederek ta nerede olursanız olun borcunuzu kolayca sorgulayabilirsiniz.Hadi sizde teknolojiden yararlanın ve hayatınızı hızlandırın!

Kredi kartı borç sorgulama için http://kartborcsorgula.org/ sitemizi ziyaret ediniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir