makale1-1

Kum Saati Vücut Tipi Giyinme Önerileri

Kum saati vücut tipi; bu tip vücutlar üst beden yani göğüs kısmı biraz daha dolgun bel hatları ince, yuvarlak kalçalara sahip olan kadınlardır.Beden yapısında genelde ağırlık bacaklardadır. Belimize oturan ceketleri tercih etmeliyiz. Daha uzun, tek düğmeli bir ceket belimize oturarak ince olan belimizi daha da ince bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Ön kısmı düz, yandan fermuarlı, sade çizgilere sahip dar pantolonlar ince ve uzun gözüken bacaklara sahip olabilirsiniz.

Bu tarzı dolabınızda bulamazsanız, ya da o günkü ruh haliniz bu tarzı giymek istemezse, boru paça ve koyu renk kot pantolonlarla kombinimizi topuklu ayakkabıyla tamamlayarak hem şık hem de rahat görünebilirsiniz. Giyiminiz tamamlandı mı? Tabi ki hayır. Sade bir aksesuar seçerek kombinimizi bir tık daha yukarı çıkartabiliriz. Kum saati vücut tipine örnek ünlülerimiz ise; Beyonce Knowles, Marilyn Monreo, Scarlett Johannson.

makale1-1 makale1-2 "Captain America: The Winter Soldier" - Los Angeles Premiere - Arrivals Scarlett Johansson makale1-5 makale1-6 makale1-7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir