lazer

Lazer Epilasyon Bakırköy

Lazer Epilasyon Bakırköy

Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm medikal estetik ve sağlık merkezinde yapılmakta olan en popüler uygulamalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile acısız bir şekilde yapılan lazer epilasyon uygulamaları sadece bayanların değil, erkeklerin de tercih ettiği bir medikal uygulama halini almıştır. Unutmayın ki aşırı tüylenmeler kalıtımsal, hormonal ve en önemlisi de kullanılan ilaların bir yan etkisi olarak meydana gelebilmektedir. Öncelikli olarak hekim kontrolü yaptırmalı ve aşır tüylenmelerin nedeninin araştırılması gerekmektedir. Aksi halde bazı problemlerde lazer epilasyon uygulaması yapılsa da maalesef ki etkili olamayabilmektedir.

Kadın koltuk altı epilasyon uygulaması da diğer bölgelerde olduğu gibi güvenle gerçekleştirilmektedir. Koltuk altı bölgesinde meydana gelen tüylenmeler özellikle aşırı terlemeye neden olmaları ve aynı zamanda da hijyen nedeni ile pek tercih edilmemektedir. Bu nedenler göz önüne alındığında da kadın koltuk altı epilasyon işlemleri sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle oldukça kısa seanslar neticesinde biten koltuk altı tüyleri 4 seans sonunda tamamen ortadan kaybolmaktadır. Ancak bazı durumlarda bahsettiğimiz bu seans sayısı artış gösterebilmektedir. Koltuk altı bölgesine yapılan lazer uygulamaları hakkında yine uzun yıllardır tartışılan bir konu da lenf bezlerine işlemin bir zararının olup olmadığıdır. Bu sorunun cevabı da oldukça açık ve nettir ki lazer uygulamalarının kesinlikle lenf bezlerine ya da diğer sağlık problemlerine neden olma ihtimali yoktur.

Acısız lazer epilasyon uygulamaları içerisinde son teknoloji bir sistem olan buz lazer uygulaması, özellikle ereklerin tercih ettiği bir işlem olup, sıfır acı ile tüm bölgelere güvenle uygulanabilmektedir. Acısız lazer epilasyon uygulaması olarak son dönemlerin en popüler sistemlerinden olan buz lazer uygulaması diğer sistemlere göre oldukça hızlı ve tüm vücut epilasyonunu yaklaşık yarım saatte tamamlayabilmektedir. Beautyderm güzellik merkezi her alanda olduğu gibi lazer uygulamalarında da tercih edilen kliniklerden biri olup, sizler de merkezimize randevu almak ya da lazer epilasyon, dolgu, botoks, zayıflama vb. diğer alanlarımız hakkında detaylı bilgi için beautyderm.net internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir