VASER_Hi_Def_Liposuction_in_Leeds_before_photo_by_The_Private_Clinic4

Lazer liposuction ve Vaser Hi-Def uygulamaları

Lazer liposuction ve Vaser Hi-Def uygulamaları

Lazer liposuction uygulaması sadece liposuction uygulamasından farklı olarak ek bir sistem ile yapılmakta olan ve bu ek sistem sayesinde de yağ dokularının alınırken aynı zamanda bölgenin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Daha fit ve daha estetik bir görünüm için yine son yıllarda oldukça tercih edilen Lazer liposuction uygulaması, doktorumuz Leyla Arvas tarafından özenli ve güvenli bir biçimde yapılabilmekte olan işlemler arasında yer almaktadır. Mutlaka doğru ve tecrübeli ellerde yapılması gereken bu uygulama için sizlerin tercihi son derece önemlidir. Uygun fiyatlara değil, doğru hekimlere bu tür önemli operasyonları yaptırmanız en önemlisi de sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulamasından da bahsedecek olursak, bu operasyonda kişilerin fazlalıklarının olduğu bölgelerden alınan yağlar, daha sonrasında gerekli olan ve şekillendirilmesi gereken noktalara enjekte edilmektedir. Erkeklerde bu işlemde en sık tercih edilen bölgeler genellikle karın ve göğüs bölgeleridir. Buradaki belirgin olmayan kasların daha görünür ve estetik görünmesi açısından yapılan işlemde, beyler oldukça sevindirici neticelere ulaşabilmektedir. Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulaması genellikle 2 ile 7 saat arasında değişebilen bir süre içerisinde genel anestezi altında uygulanmaktadır. İşlem sonrasında hastalar bir ay süresince özel bir korse giymek zorundadır. Bunun dışında kısa bir süre ağrı hissi olması da son derece normaldir.

Vaser hidef uygulaması sadece erkekler için değil aynı zamanda bayanlarında tercih ettiği bir işlemdir. Ereklerde karın kaslarının belirginleşmesinde genellikle tercih edilen Erkeklerde Vaser hidef uygulaması; bayanlarda ise daha çok popo şekillendirmede tercih edilmektedir. İşlemde hekimimiz Dr. Leyla Arvas 3 mm genişliğine sahip deliklerden giriş yaparak uygulamayı gerçekleştirmektedir ve uygulama genel anestezi altında yapılmaktadır. Daha önce de söz ettiğimiz gibi bir ay gibi bir süre özel bir korse giyilmesi gereken uygulama hakkında daha detaylı bilgi ve randevu için ise www.drleylaarvas.com internet sayfamızı ziyaret edebilir ve sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan da bizlere kolaylıkla randevu alarak tüm operasyonlar hakkında Leyla Arvas ile birebir görüşme imkanı yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir