nişan elbiseleri 2015

Nişan elbiseleri 2015 senesinde hem daha farklı hem de daha sıcak renklerden oluşmakta. Bununla ilgili hazırlamış olduğumuz çok sayıda yeni tasarım örneği, yazımızın sonunda sizlerle olacak ve aralarında mutlaka beğendiğiniz modellerin bulunacağını tahmin ediyoruz.

Nişan elbiseleri 2015 yılının değişim i geçiren elbise modelleri arasında yerini almaktadır. Genel olarak abiye modellerine yaklaşan ama aynı zamanda oldukça özel bir gün kıyafeti olduğu belli olan bu seneki tasarımlarda, fuşya ve sarı gibi daha sıcak renklerin sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz.Bu açıdan baktığımızda renkler açısından da yeniliklerin daha sıcak olduğu söylenebilir.

Tasarım konusunda moda olarak öne çıkan en güzel nişan elbiseleri bize göre kat kat ve straplez modeller diyebiliriz. Bunların yanında yeni nişan modelleri arasında sayılabilecek göz alıcı olanlardan bazıları; boyundan askılı ve tek omuz askılı nişan elbiseleri, uzun ve kısa nişan elbiseleri şeklinde sayılabilir. Diğer modeller için aşağıya tıklayabilirsiniz.

Nişan Elbiseleri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir