nişan elbiseleri

Nişan elbiseleri denince oldukça özel bir elbise akla gelmektedir. Buna uygun olarak hazırladığımız tasarımlar, umarız faydalı olacaktır. Hayatınızın en önemli anına bir adım daha yaklaştığınız nişan töreninizde tercih edeceğiniz kıyafet elbette çok önemlidir. Nişan töreninin nerde yapılacağı; nişan elbisesinin türünü belirlemek için en temel belirleyicidir. Önceleri nişan törenleri daha çok evlerde yapılırken son zamanlarda mekânlar tercih edilemeye başlanmıştır.

Parıltılı Nişan Elbiseleri

Payetli ve parıltılı elbiseleri daha çok şık mekânlarda yapılan nişan törenlerinde tercih etmelisiniz. Uzun, kısa, kabarık ya da dar kesim hiç fark etmez. Özellikle balık etek modellerinde ışıltılar oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Bu tür elbiselerle aksesuar tercih etmezseniz de çok sıkıntı olmayacaktır.

Kabarık Nişan Elbiseleri

Kabarık nişan elbiseleri, kesinlikle evde yapılan törenlerde kullanılmalıdır. Hiç rahat geçirmeyeceğiniz bir nişan töreniniz olmasını istemiyorsanız; bu öneriyi dikkate almalısınız. Kabarık nişan elbiseleriyle beraber saçlarınızda açık modeller kullanabilirsiniz. Yaşınızın büyük görünmesini böylece engellemiş olursunuz.

Sade Nişan Elbiseleri

Sade formda bir nişan elbisesini daha çok evde yapılan törenlerde kullanabilirsiniz ama bu mekânlarda ki törenlerde kullanılamaz anlamına gelmez. Işıltısız ve sade, soft renklerde ki sade nişan elbiseleri; tüylerle, peplum detaylarla, payetlerle, kemerlerle, boncuklarla ve dantel gibi malzemelerle hareketlendirilmiş. Sade ve şık bir nişan elbisesi istiyorsanız; straplez modeller yerine tek omuzlu ya da boyuna kadar kapalı modeller tercih etmelisiniz. Bu tür elbiselerle tercih edeceğiniz ayakkabılarda zarif olmalıdır. İnce topuklular ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir