polaris ayakkabı modelleri

Polaris ayakkabı denince akla ilk gelen rahatlık oluyor muhtemelen. Ortopedik ayakkabıları ve tamamen rahatlık düşünülerek tasarlanmış Polaris ayakkabılar, kalitesinden asla ödün vermiyor. Ayrıca daha şık modelleri kendi rahat modellerinden ayırarak bir kategoride daha kreasyon hazırlamışlar. Böylece tercih tamamen size kalıyor.

5 Noktalı Ayakkabı Modelleri

5 noktalı ayakkabılar, kişinin vücut ağırlığının tamamını taşıyarak; uzun süre ayakta durmalar ve yürümeler halinde oluşan ağrıların önüne geçiyor. Bu 5 noktalı özel tabanlarla üretilmiş Polaris ayakkabıları günlük hayatınızda tercih etmekte çekinmeyin. Eğer yoğun ve hareket halinde bir günlük yaşamınız varsa; ilk tercihiniz Polaris 5 noktalı ayakkabılar olmalıdır.

Comfort Polaris Ayakkabı Modelleri

Polaris ayakkabıların, comfort kategorisinde yine rahatlık ön planda fakat şıklığı da dikkat edilmiş. Hava delikleri, özel tabanları, yumuşacık derileri sayesinde Polaris ayakkabıları tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Comfort kategorisinde Polaris ayakkabıların; çizme, spor, günlük, bot gibi her türlü ayakkabı modelini bulabilirsiniz. Üstelik renk çeşitliliği de her model için ayrı ayrı olmak üzere çok fazla.

Standart Polaris Ayakkabı Modelleri

Polarisin standart ayakkabıları daha çok şık ve tercih edilebilir modeller olması bakımından önemli. Bu kategoride daha çok görünüm ön planda ama Polaris kalitesini yine görebilirsiniz. Babetler, botlar, çizmeler, topuklu ayakkabılar bu alanda görebileceğiniz ayakkabı modellerinden. Her model için ayrı ayrı en az 3 renk seçeneği bulunuyor. Böylece tercih yapmanız daha kolay hale geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir