canakkale-tesisat-slide4

Pro Tesisatçı

Pro tesisatçı uzmanlarını davet etmeden önce evlerinizde şunları incelemenizi öneririz. Duvarlarda ıslaklık veya sararma gibi durumlar var mı? Küf belirtileri ve burnunuza rahatlıkla alamayacağınız basık bir hava orada duruyor mu? Su faturalarınız özellikle en ufak bir kullanım yapmadığınız dönemlerde bile geliyor mu? Pro su kaçağı tespiti ekipleri tüm bunları duvara balyoz veya matkap indirmeden yani en ufak zarar vermeden bulabilecek cihazlar kullanır. Şu anda denemeye ne dersiniz?

Pro tesisatçı ekipleri sıcak su sistemlerinde anlık sorunları görebilecek termal kameralar kullanıyor. Pro petek temizliği ile eğer zemine döşenen ve peteklere bağlanan boruları bu ekran yardımı ile inceleyecek olsaydık, sıcaklık ölçümlerini ve renkler arasındaki anormallikleri hemen görürdük. Söz gelimi açık mavi tonlarında veya sarı renge çalan renkler varken, zemin altındaki boruların röntgenini çektiğimizde kırmızıya dönmesi oralarda kaçak olabileceğini düşünmemizi sağlar. Petek suyundaki azalmalara neden olur ve o tesisatın çürümesinin bir belirtisidir. Her bina da bu yoktur ve yalnızca petek yüzeyleri soğuksa bile biz özel temizlik mekanizmaları ile herhangi bir şekilde metale zarar vermeden tüm bakımlarını yapabiliriz.

Pro tesisatçı tüm ankastre bataryalar, musluk, lavabo sistemleri, atık, sıcak ve soğuk su sistemlerine dair bina içi sıkıntılarında yardımcı olabilir. Pro su tesisatı ile artık işi uzmanına bırakarak, tek seferlik operasyon ile sorunların üstesinden gelmeniz mümkündür ve 7/24 işlemlerimiz sürüyor.

 

Web : http://www.protesisatci.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir