şortlu mayo 2015

Şortlu Mayo Modelleri

Şortlu mayo modelleri bu sezona özel olarak sitemizde bir çok örneği ile yer almaktadır. Renk olarak da stil olarak da birbirinden farklı ve şık modelleri galerimizde bulabilirsiniz.

Şortlu mayo modelleri son yıllara bakıldığında önemli bir değişim geçirdi diyebiliriz. Bunun nedeni de kombinasyon sayısındaki artıştır. Sadece renk açısından değil, aynı zamanda model bakımından da çeşitliliğin oluşması, seçim yapmayı da haliyle zorlaştırıyor. Bu durumun önüne geçmek için sizlere çok sayıda şortu mayo sunumu yapmak için aşağıda bulunan galeriyi hazırladık. Şortlu mayo modelleri ve fiyatları konusunda ise markalara göre oluşan farklılık ve buna göre bir galeri hazırlığı ise söz konusu değildir. Tek marka değil, değişik markaların modelleri seçilmiştir.

2015 şortlu mayo modelleri için sezonun en güzel örneklerini değerlendirmenizi ve hemen resim altlarında ve konu sonlarında yer alan yorum bölümlerimizden yorum yapmanızı rica ediyoruz. Bizlere ulaşmayı istediğinizde ise yine aynı alanları ya da iletişim bölümlerimizi kullanabilirsiniz.

Öbür yazılarımızdan seçmeler;

Şort Bikini

Büyük Beden Mayo

Etekli Mayo

Bikini ve Mayo Modelleri

Pareo Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir