uzun abiyeler

Uzun abiyeler için modaya uygun olan tasarımlardan oluşan bir galeri ile sizlere sunum yapıyoruz. Kısıtlı sayıda elbise örneği yerine, geniş kapsamlı ve değişik seçeneklerden oluşmuş olan abiye modeller sizleri bekliyor.

Senenin modası dışında, klasik olmuş ve uzun abiyeler arasında kendisini duruşuyla gösteren elbiseleri bulabileceğiniz aşağıdaki galerimizde, renk seçiminde de aynı şekilde geniş bir tercih alanı oluşturma gayretine girdik. Yeni uzun abiyeler, straplez uzun abiyeler, çeşitli askı şekillerinde uzun abiyeler; siyah, kırmızı ve diğer renk seçenekleriyle sizlere sunuluş oldu. Uzun abiyeler ve fiyatları için de farklı değerlendirmeler yapmak mümkün. Kimi modellerin daha pahalı, kimi modellerin ise beklenenin altında bir fiyatta olduğun söyleyebiliriz.

Uzun Abiyelerde Sezonun Trendleri

Bu seneki uzun abiyeler için sezonun trendleri anlamında geniş bir örnekleme yapmak daha doğru bir tercih olacaktır. Bunun nedeni de çok fazla modelin kendisine pazar içerisinde yer bulmuş olmasıdır. Bir kaç örnek yine de vermek gerekirse, önü kısa arkası uzun abiyeler için yine trend duruma geldiği ifade edilebilir. Bunun dışında; tek renk yanında, bir kaç renk kombinasyonlu ile sunulan tasarımlar da bu sene sık kullanılmış, demek mümkündür. Diğer yazılarımız ve galerimiz için aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ederiz.

2015 abiye modelleri

abiye elbiseler

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir