uzun elbise modelleri 2015

Uzun elbise modelleri 2015 senesi açısından değerlendirildiğinde ortaya hangi tasarımların çıktığını, yazımızda bulabilirsiniz. Galerimizdeki çok sayıda model de sizlere ip ucu vermesi açısından yeterli olacaktır, diye düşünüyoruz.

Öncelikle uzun elbise modelleri 2015 yılında çok daha farklı bir çizgi izliyor diyebiliriz. Bunun sebebi de öel bir şekilde moda olan tasarımlar yerine, çok daha geniş bir trendin karşımıza çıkması. Yani, trend uzun elbise modelleri 2015 senesinde bir iki tane değil, oldukça fazla sayıda. En güzel uzun elbise modelleri için seçtiğimiz çok sayıda tasarım, aşağıdaki galeride sizleri bekliyor. Renk açısından ağırlıklı olarak; siyah, kırmızı, mavi ve sarı öne çıkarken, tasarım bakımından ise hem abiye hem de günlük modellere rastlanabiliyor.

Kat kat, dekolteli, yırtmaçlı, güpür, straplez gibi modellerin hemen yanında, önü kısa arkası uzun, askılı ve tek omuz askılı gibi değişik uzun elbiseler de karşınıza çıkacak.

Uzun Elbise Modelleri 2015 Modası

Genel değerlendirme yaptığımız yukarıdaki yazımızda kabaca bu senenin modasına değindik. Daha detaylı bir şekilde yorumlamak gerekirse, kombin tarzda modellerin daha fazla piyasada bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hem renk kombini açısından hem de tasarım bakımından kombinlerden söz etmek mümkün. Örneğin; asimetrik kesim bir model aynı zamanda güpür detaylara sahip durumda. Şimdi sizleri galerimizle buluştururken, yorumlarınızı beklediğimizi de hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir