10998890_1547701342157555_5812448547258146155_n

Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere giriş yöntemleri :

” Bilindiği gibi ülkemizde zaman zaman youtube, twitter gibi bir çok video ve sosyal ağlar sansüre uğramakta tabi sadece bu sitelerle sınırlı kalmamakta bir çok farklı siteler de girişe kapatılmaktadır bu gibi durumlarda yasaklı sitelere giriş için ücretli vpn programları ya da tamamen ücretsiz web Proxy sitelerinden faydalanabilirsiniz.

Sansürlenmiş sitelere giriş için genelde kullanılan yöntemler bunlar olmakla birlikte vpn programlarına yıllık ücret ödemek külfet olduğundan ülkemizde en çok yaygın olan ücretsiz web Proxy hizmetleridir, web siteler aracılığı ile kolaylıkla sansürlenmiş sitelere girebilirsiniz. ayrıca erişim engeli bulunan kütüphane, iş, okul bilgisayarlarınızda kısa süreli bağlantılarda büyük yardımcı konumundadırlar.

Elbetteki sadece sansürlenmiş sitelere girmek için kullanmanın yanında dilerseniz internette iz bırakmadan anonim olarak gezinti yapmak isteyenler için de oldukça kullanışlı bir sistemdir bu yöntemle girdiğiniz siteler bilgisayarınıza çerez bırakamaz aynı şekilde sizin bağlantı kimliğinizde gizli kalmaktadır böylece güven içinde web’de sörf yapabilirsiniz.

bu amaçla kurulmuş olan yasaksiz.org ücretsiz web Proxy sitesi ile sizlerin internette sansürlenmiş sitelere erişmenize ve güvenle sörf yapmanıza imkan sağlayan son zamanların tanınmış siteleri arasında.

ayrıca diğer web proxy sitlerine nazaran büyük kolaylık sağlayan yasaksiz.org chrome eklentisi ile tarayıcınız rahatça internette gezinebilir anonim kalabilirsiniz.

web sitesi adresi: http://yasaksiz.org

chrome eklentisi için: https://chrome.google.com/webstore/d…dnbblcin?hl=tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir