2014-dantel-abiye-ayakkabi-modelleri-moda-fikirleri

Yüksek Topuk Ayakkabı Modelleri

Yaz kış her mevsim moda dünyasında hareketlilik sürmeye devam ediyor. Ayakkabı modelleri ile dünyada kendi kanıtlamış markalar hem erkek hem bayan ayakkabılarıyla her zaman göz doldurmayı biliyor. Fakat bu konularda moda ayak uydurayım derken ayakkabısız kalmakta var. Moda dünyası genel olarak üst düzey gelir seviyesine hitap eder ve bazı konularda dikkatli davranmak lazımdır.

Örneğin aldığınız bir ayakkabı genel modellerin çok dışında ise ama o sene moda ise gelecek yıl genelde o ayakkabı giyilmez. Bazıları ise sadece özel günler için alınır 1 kere giyilir ve atılır. Onları hiç söylemiyorum bile… Fakat sizde gerçekten ayakkabıyı bir kerelik almak istemiyorsanız bazı konularda dikkat etmeniz gerekli.

Alacağınız ayakkabının uçuk renkler barındırmasına izin vermeyin. Ayakkabı modelleri genel rahat yapılır. Rahatlığı göz ardı etmiş modellere yönelmeyin. Modası geçmese bile hep giyemeyeceğiniz ayakkabılar sıkıntılı olur. Topuk çok yüksek ise almayın. Topuklarda farklı şeyler denenmişse yine almayın. Yani demek istediğin normalin dışına bakmayın. Tabi ki moda mağduru olmak istemiyorsanız.

Elbise Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir